www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 03/19/2019 - 11:45

Mohlo by se zdát, že každý majitel rodinného domku, má obvykle, pokud jde o trávení volného času svých dětí, vyhráno. Ale pozor! Nemusí to být pravda. I na zahradě se musíte dětem postarat o zábavu. Ideální je postavit jim dětské zahradní hřiště.

Přestože na řadě míst ve městech i v obcích existují veřejná hřiště, pro nás rodiče je mnohem praktičtější mít dítě pod dozorem na zahradě. Zejména menší děti zde mnohem snadněji uhlídáme. K zahození není ani u dětí malinko větších. Vždyť ke kolika hřištím se dítě dostane bez toho, aby muselo samo přejít přes rušnou silnici? Dětská zahradní hřiště Jungle Gym jsou přesně tím, co si bude vaše dítě i ve své dospělosti spojovat se svým šťastným dětstvím.

Dětská hřiště, která umí růst s vašimi dětmi

Výhodou dětských hřišť Jungle Gym je, že dokážou růst s našimi dětmi. Sestava, se kterou na zahradě začnete, nemusí být finální. Prodejce dětských hřišť HonzíkůvHrad.cz nabízí velké množství přídavných modulů, které máte možnost dokupovat postupně. Výhod to má hned několik. Na začátku pro vás nebude hřiště příliš velkou investicí. Dokážete jej rozšiřovat podle toho, jak vaše děti dorůstají věku vhodnému pro určité atrakce hřiště. Současně máte po ruce nápady na super dárky pro několik narozenin a svátků předem. Firma nabízí veškerý sortiment skladem, takže je připravena i na naše rozhodnutí na poslední chvíli. Vše se odesílá do 24 hodin, a navíc s příjemnou cenovou úlevou, kterou je doprava zdarma při nákupu nad 4000 Kč.

Ani na DIY hřiště nemusíte jít od lesa

Řadu domácích kutilů možná svědí dlaně a láká je „stlouct“ nějaké to hřiště pro svého potomka svépomocí. V tom vás nezklamou ani zahradní hřiště Jungle. Ta jsou konstruována a dodávaná jako DIY. Takže ve stylu „udělej si sám“. Pokud si nevyžádáte od prodejce zajištění montáže, rozhodně se můžete realizovat a připravit dětem skvělou vzpomínku: „Jak nám tehdy táta postavil hřiště.“ Jít na stavbu ale zcela sám od píky? To nedělejte! Obvykle doma nemáme dílnu dostatečně vybavenou na tak, abychom hřiště v potřebné kvalitě postavili. Navíc při cenách řeziva a nátěrových hmot se to ani příliš nevyplatí. Části, jako jsou například skluzavky pro děti, budete muset i tak koupit hotové. Dětská hřiště Jungle jsou přitom profesionální, kvalitní, bezpečná (mají certifikace a splňují bezpečnostní normy ČSN EU 71), dobře vypadají a postavíte je během jednoho víkendového dne. Neriskujete, že než se do projektu pustíte a zrealizujete jej, vaše děti dětskému hřišti odrostou.


reklama: