www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 03/28/2019 - 21:29

Naplánovat nezapomenutelný svatební den se vším všudy, nádhernou rodinnou oslavu anebo profesionální firemní akci může být oříšek. Klíčovým požadavkem je nalezení ideálního místa, které by splňovalo požadavky nejnáročnějších.

Vinařský dvůr na faře v Ivani je jako stvořený pro uspořádání svatby, křtin, firemního setkání i rodinného shledání. Historická barokní fara zaujme na první pohled svou malebností a výjimečnou polohou. Vinařství leží poblíž vyhledávaných cyklostezek Brno – Vídeň a Mikulovské vinařské stezky. Na dosah ruky jsou historické památky, nejrůznější formy zábavy, sportovní aktivity i koupání.

Svatba jako z pohádky

Pořádání svateb je specialitou, a tudíž se můžete spolehnout na spokojenost všech svatebčanů. Bohaté občerstvení a nádherné prostředí vinic jsou nejlákavější. Svatební obřad je možné uskutečnit v kostele sv. Bartoloměje, mezi vinicemi anebo na farské zahradě. Zrekonstruovaná fara s letní zahrádkou nabízí kapacitu až pro 100 hostů. Více informací se dozvíte na https://www.vinarskydvurnafare.cz/rezervace-oslav-a-akci/.

Mějte vše pod palcem

V nově upraveném vinařském sklepě lze naplánovat soukromou i firemní akci až pro 150 zúčastněných. Jižní Morava firemní akce se mohou konat na venkovní terase či farské zahradě. Areál Vinařský dvůr je trefou do černého díky možnosti grilování, rožnění i letní kuchyně. Třešničkou na dortu je zajištění ubytování i dopravy a samozřejmě cateringu. V každém případě oceníte degustaci domácích vín z rodinné vinice.

Během roku můžete navštívit vinařství Holánek kvůli posezení u cimbálovky a lahodného vína anebo burčáku. Na sto procent zaujmou pravidelné letní grilování a ochutnávky vín. Historické prostředí fary je romantické a útulné. Svou blízkostí potěší dechberoucí příroda, Novomlýnské přehrady, Pasohlávky a Aqualand Moravia.

reklama: