www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Pá, 04/12/2019 - 16:43

Znáte Jeseníky? Ne? To je ale chyba. Jsou totiž považovány za nejkrásnější české hory. Zarezervujte si ubytování v Koutech nad Desnou a zažijte svoji nejlepší dovolenou v Česku.

Jeseníky jsou známé především díky chráněné krajinné oblasti, která se nachází v severovýchodní části republiky a rozlohou patří mezi největší. Celkem pokrývá až 61 katastrálních území. Je proto vždy na zvážení, kam se vydat. Možná se rozhodnete podle přilehlých památek, kterých najdete v Jeseníkách skutečně hodně, nebo podle kvality ubytování. Právě ono dá totiž vaší dovolené v Jeseníkách tu správnou atmosféru. Zkuste ubytování Kouty nad Desnou. Je to skutečně top ubytování v Jeseníkách, které má unikátní atmosféru a nabízí dokonalý komfort.

Roubenky Annaberg jsou uzavřeným komplexem roubených chalup s luxusními pokoji a apartmány

Ubytování v roubenkách v Koutech nad Desnou nabízí rekreaci až pro 32 osob. V tomto případě si pronajmete celý penzion. Možností je ale více. Pro 16 osob se hodí jedna roubenka, pro 12 dvě třetiny roubenky, pro 8 polovina roubenky a k dispozici jsou i dva apartmány pro 4 osoby.

Součástí roubenek je vířivka, bazén a mnoho dalších atrakcí a služeb. Jde proto o ideální ubytování zejména pro rodinnou rekreaci, ale i větší skupiny zájemců.

Díky ubytování v nádherných roubenkách si máte možnost užívat Jeseníky celoročně

Jeseníky jsou krásné na jaře, v létě, na podzim i v zimě, kdy si užijete naplno rovněž zimní sporty. Na jaře jsou v nabídce penzionu atraktivní prodloužené víkendy. Stále jsou ještě volné termíny pro letošní léto. Zkuste letos dovolenou v Česku a poznejte další krásný kout naší republiky.

Svůj pobyt máte možnost spojit i s návštěvou nového termálním parku

Therme park ve velkých Losinách byl vybudován v roce 2015 a od penzionu v Koutech nad Desnou je vzdálen pouhých 9 kilometrů. Je to největší park na Moravě a užít si zde lze nejen atrakce, ale i léčivou minerální vodu. K dispozici je 6 termálních bazénů, 3 vnitřní, dětský bazén, sauny, Whirlpool i různé wellness služby – od masáží až po profesionální terapie. Termální park je otevřen celoročně, takže si jej užijete třeba i v zimě po celodenní lyžovačce.

reklama: