www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 02/28/2019 - 21:12

Trápí vašeho psa či kočku bolesti pohybového aparátu? Chcete mu trochu ulevit, ale nevíte, jak na to? Vyzkoušejte Alavis 5. Jedná se o výživový doplněk vyrobený v Kanadě. Jeho složení je naprosto výjimečné, ověřené lety i řadou spokojených zákazníků. Tento veterinární přípravek, jehož výroba podléhá té nejpřísnější kontrole, se psům a kočkám podává ve formě tablet. Alavis pro koně je ve formě prášku, který je navíc ochucený jablečným pektinem, aby ho koně lépe přijímali. Dávkování je odvislé od váhy zvířete. Odborníci doporučují, aby byl zvířeti přípravek podáván alespoň po dobu tří měsíců. Poté je vhodné udělat pauzu a kúru zopakovat.

Alavis zlepší pohyblivost a utlumí bolest

Účinné látky obsažené v Alavisu představují komplexní výživu pro klouby, chrupavky a šlachy zvířat. Lze je podávat zvířeti nejen při obtížích, ale také ryze preventivně. Chrání pohybový aparát před degenerativními změnami. Jeho pravidelné užívání zlepšuje pohyblivost zvířat a zvyšuje i jejich výkonnost. Alavis Triple Blend extra silný je nanejvýš vhodný pro koně, kteří jsou vystaveni velké zátěži, ať už té sportovní nebo pracovní. Urychluje regeneraci namáhaných částí těla a má vliv na celkovou kondici zvířete. Je možné podávat jej již hříbatům, a to zhruba od dvou až tří měsíců věku.

Jaké účinné látky obsahuje?

Jedná se o dobře promyšlenou kombinaci chondroprotektivních látek, které mají pozitivní vliv na kloubní chrupavky. Konkrétněná obsahuje glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Další součástí je látka MSM, ta ovlivňuje pevnost šlach a vazů. Vysoce kvalitní kolageny Collyss a Cartidyss jsou důležité pro pevnost šlach a tvar chrupavky. Alavis Triple Blend by podle doporučení ministerstva zdravotnictví v žádném případě neměli užívat lidé. Jedná se o veterinární přípravek a citlivým lidem může způsobit žaludeční obtíže.

reklama: