www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 12/23/2018 - 19:52

Vybíráte moderní televizi a chcete od ní skutečně jen to nejlepší? Pokud nemáte sílu, čas nebo chuť se probírat mnohdy až příliš přebujelou nabídkou, máme pro vás velmi šikovného favorita. Můžeme slíbit vážně jedinečné zážitky díky ještě lepšímu rozlišení, než je to FULL HD!

Že jste o ničem podobném zatím neslyšeli? Pak se podívejte po LED televizoru LT-1900 LED A130B s LCD panely se 4K rozlišením. Tohle skutečně extrémní rozlišení je jemnější než FULL HD, což televizní fajnšmekři zaručeně ocení. Až poprvé spatříte to množství detailů ve svých oblíbených filmech, pochopíte, že jste se právě znovu zamilovali.

Velká porce zábavy pro celou rodinu

Z pohledu celkově vzatých parametrů je LED televizor LT-1900 LED A130B po všech stránkách výbornou televizí. Jde o tzv. smart TV, což je synonymum pro jednoduché připojení našeho nového televizoru k domácí síti a okamžitému přehrávání žádaného multimediálního obsahu z počítače, mobilu a samozřejmě i přímo z internetu.

Nechybí samozřejmě ani standardní příjem digitálního vysílání a možnost nahrávání přehrávaného obsahu. A každou minutu strávenou před neuvěřitelně velkou 190 cm obrazovkou si opravdu užijete díky mimořádné ostrosti pohybu a hloubce obrazu.

Když říkáme rodinný, opravdu to tak myslíme

Také nenávidíte, když se po delší době usadíte ke svému oblíbenému notebooku nebo čtečce knih a musíte si ho znovu přenastavit podle svých preferencí? LED televizor LT-1900 LED A130B od Oravy je na tuto eventualitu připravený – umožňuje totiž uložit až 10 000 předvoleb.

Navíc patří do energetické třídy A+, takže se při jeho sledování nemusíte skutečně nijak omezovat. Oceníte i dva dostupné USB porty, přístup na internet za pomoci integrovaného USB prohlížeče nebo možnost zapojit svou novou televizi i jako monitor po svá stávající el. zařízení. Tak co říkáte? Už víte, o co si letos napíšete Ježíškovi?

 

reklama: