www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 08/26/2019 - 17:16

Dobré papírnictví vám rozhodně nenabídne jenom kancelářský papír a tužky na psaní. Víte, že v něm pořídíte i vše pro pořádnou party?

Pořádná oslava či party vyžaduje spousty příprav, u kterých se nesmí zapomenout na žádnou maličkost. Slaví vaše dítě narozeniny? Nebo někdo dospělý? Poslat přání k narozeninám je sice hezké, ale co tak uspořádat pořádnou party? K výročím by měla být samozřejmostí, ale lze ji udělat i jen tak. Slavit lze narozeniny a svátky, výročí svatby, klidně různé dětské milníky, samozřejmě nový rok, Vánoce, či si udělat doma soukromý masopust. Co vše na takovou party potřebujeme?

Základem je plán

Pořádná party může znamenat stejné množství příprav jako svatba. Lze se do ní pustit i na poslední chvíli, ale nemusí to být ono. Plánovaní se vyplácí nejen z finančního hlediska. Pokud chystáte například skutečnou oslavu začátku školního roku a současně zahájení školní docházky své ratolesti, nebo oslavu desátých narozenin, měla by mít party skutečně šmrnc. Pořiďte si proto v papírnictví s předstihem hezký diář a začněte plánovat. Pokud chcete oslavu udržet jako tajemství, tak nejlépe diář se zámkem. Vždyť naše děti umí být pěkně zvědavé. S diářem nás příprava bude více bavit. A třeba se z něj stane doslova památeční vzpomínka na super oslavu. Stačí do něj nakonec přidat pár fotek.

Pozvánky na party, které stojí za to

Zapomeňte na pozvánky SMSkou, přes Facebook či e-mailem. Stylová party potřebuje i neotřelé pozvánky. Nemusíte je kupovat, ani jejich tisk zadávat do tiskárny. Vyrobte je. V papírnictví nakupte různé drobnosti: lepidla s glitry, flitry, samolepicí pásky, motouzy, bambulky, knoflíky nebo peříčka. Rozhodně ne vše, co píšu. Nejdříve si promyslete motiv pozvánky, a pak tomu uzpůsobte nákup pomůcek k tvoření. Do tvorby zapojte i rodinu. Babičku, partnera nebo třeba starší děti. Ale pozor, jenom ty, kdo umí udržet tajemství. Tajná party nesmí být prozrazena!

Pěkné dekorace připravíte i samy

Stejně tak se svépomocí pusťte do přípravy dekorací. Některé nakupte v papírnictví hotové – například balónky. Jiné vyrobte. Vymyslete si téma party. Může být květinové, ptačí, pohádkové, v ZOO stylu… Toto téma pak promítněte do dekorací, které budete vyrábět. A samozřejmě i do již zmíněných pozvánek na party.

Ušetřete si čas díky jednorázovému nádobí

Ubrousky, prostírání i ubrusy na party pořiďte z papíru. Stejně tak nahraďte běžné nádobí jednorázovým. Z plastu, nebo lépe ekologičtěji – z papíru. Party pro děti lze udělat ve stylu jednorožce a ve stejném duchu pořídit i papírové nádobí na oslavu. Babičce se bude líbit puntíkovaný styl v pastelových barvách. Pokud vás pořádáním party pověřili ve firmě, tak dojem uděláte papírovým nádobím v černé barvě s neonovými efekty. Ve stejném stylu pořiďte i papírové kelímky na nápoje. Plastový příbor nahraďte dřevěným. Je ekologičtější i stylovější. Nezapomeňte na brčka – plastová nebo papírová.

Díky jednorázovému nádobí se vyhnete velkému mytí po party, ale rovněž ochráníte svůj jídelní servis. Na dětské, či jen trochu bouřlivější party, by to rozhodně v celistvosti nepřežil. Navíc, máte doma stejné nádobí pro větší počet lidí? Obvykle ne. Díky jednorázovému nádobí z papírnictví je problém snadno vyřešen.

Masky oživí každou party

Udělejte party v karnevalovém stylu. A nemusí jít přímo o masopustní karneval. Žádat hosty, aby přišli v maskách, sice můžete, avšak ne každému se do toho bude chtít. A přece nevyhodíte ze dveří pozvané, kteří se rozhodli přijít bez masky. Raději hostům masky připravte vy. Pořídit masky na karneval, které se hodí na různé party, není příliš drahé. Koupit lze trvanlivější masky z fleece. E-shop Paper.cz prodává například masky celé řady zvířat. Pokud tedy chystáte například „animals party“, máte vystaráno.

masky na karneval

reklama: