www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 04/02/2019 - 08:17

Ordinace lékařů jsou přeplněné, z kolegů v práci alespoň dva téměř jistě kašlou, kýchají nebo jinak přecházejí nepříjemné onemocnění, a vy se také necítíte právě nejlépe. Aktuální počasí rozvoji nejrůznějších epidemií (včetně obávané chřipky) skvěle nahrává. A jak se proti tomu bránit?

První pomoc rozhodně najdete v říši bylinek. Heřmánkový čaj je perfektní – ne vždy ho však doma máme. Navíc je pro mnoho lidí nevhodný kvůli možné alergii. A čím ho nahradit? Sáhněte třeba po majoránce – tu má doma zcela jistě každý. Obsahuje množství prospěšných látek, které pomohou rychle nastartovat imunitu a podpořit naše zdraví.

Léčivý čaj? Důležitá je rychlost

Že už na vás něco leze a ze všeho nejraději byste zůstali zakutaní v posteli? S dobrou rychlovarnou konvicí bude příprava léčivého čaje otázkou několika málo okamžiků – následný proces louhování už může klidně proběhnout vedle vašeho dočasného útočiště. Varná konvice VK-3715 Silver od Oravy zvládne tenhle úkol na jedničku.

Nemusíte se bát žádného složitého ovládání ani následného nepořádku. Moderní designové provedení navíc může vaši kuchyň, ale i obývací pokoj nebo třeba jídelnu, skvěle ozdobit. Již několik let je trendem lesklá chromová úprava, kterou model VK-3715 Silver podtrhl navíc ještě jedinečným designem. A jakými parametry se může pochlubit?

  • varná nádoba z ušlechtilé nerezové oceli
  • objem vody až 1,7 l
  • ochrana před ohřevem bez vody
  • automatické vypnutí
  • odnímatelný, 360 ° otočný podstavec
  • topné těleso s překrytím z ušlechtilé oceli
  • napájení: 230V ~ 50Hz, 2 000 W

Že vám chuť majoránkového čaje není sympatická? Pak uvařte vodu na přelití sušeného tymiánu nebo oregana. I máta poslouží, je-li nejhůř. A až vám bude lépe, určitě oceníte i možnost rychlé přípravy kávy a dalších horkých nápojů. Nic totiž nezahřeje po návratu domů lépe, než kouřící šálek s lahodnou tekutinou uvnitř.

reklama: