www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Ne, 12/30/2018 - 16:58

Každý, kdo se dnes rozhodne podnikat, a je jedno jestli v online sféře nebo offline, potřebuje profesionální internetový marketing. Na internetu totiž musíme být vidět. Máte svého spolehlivého partnera, který ví, jak na SEO a online propagaci?

Možná jste se do online propagace pustili svépomocí, třeba jste využili i nějakou pomoc. Nebylo to ono? Ne každý, kdo dnes služby v oblasti online marketingu nabízí, dokáže nabídnou skutečné výsledky. Přitom být jako firma v online světě vidět je stále těžší. Máte e-shop? V tom případě jste jedním z více než 40 000 eshopů v České republice. K tomu si klidně jako konkurenci přidejte řadu zahraničních eshopů, shopy u našich sousedů na Slovensku, kde lidé při nákupech nemusí překonávat ani jazykovou bariéru, nebo „čínské tržiště“ Aliexpress – máte se co otáčet. Nebýt vidět znamená neprodávat. Bez propagace eshopu i kvalitní SEO optimalizace se neobejdete.

Dobré webové stránky jsou základ

Online marketing agentura Internet Marketing s.r.o. nabízí vše, co potřebujete, aby se váš business změnil v online světě na úspěšný. Nemáte webové stránky, či nejste s těmi svými spokojení? Klidně právě zde může vaše spolupráce s firmou začít. Firma zoptimalizuje vaše stránky, případně vám vytvoří nové tak, aby byly konkurenceschopné, graficky poutavé, rychlé a s kvalitním obsahem. Potřebujete eshop? I ten pro vás společnost zcela na klíč připraví, eventuálně poradí se změnami stávajícího.

Buďte SEO friendly

Důležitý předpoklad k tomu, abyste byli na webu vidět, je mít dobré SEO. Mnohé firmy na něm pracují proto, aby eliminovaly jiné marketingové náklady. Jiné to vzdaly, když se pro ně SEO optimalizace pro vyhledávače stala natolik nákladnou, že se jim více vyplatí jiné formy marketingu. Každý business a firma je jiná. Jak přistoupit k SEO právě v té vaší, vám opět dokážou poradit profesionálové z firmy Internet Marketing s.r.o.. SEO optimalizace webu by ale vždy měla být nastavena korektně, takže i když pak neinvestujete dále do linkbuildingu a jiných SEO nástrojů, tento základ vašeho webu či eshopu vám v agentuře pomohou správně vybudovat.

PPC kampaně jako základ online propagace

Reklamy, kde platíte za proklik, jsou dnes jedním z nejefektivnějších nástrojů internetového marketingu. Nejznámějšími systémy u nás jsou Adwords (Google), Sklik (Seznam.cz), ale setkáte se rovněž se slovenským systémem Etarget. Nastavit správně kampaně v těchto systémech, vytvořit vizuálně fungující propagační bannery, v případě e-shopu nastavit retargeting (Seznam.cz) či remarketing (Google) nemusí být snadné. Navíc správa PPC kampaní je i časově náročná. Vy se věnujte svému businessu a marketing na internetu nechte raději na profesionály.

reklama: