www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Út, 03/19/2019 - 11:42

Ať už chcete prodat dům nebo byt, případně koupit novou nemovitost, je dobré obrátit se na realitní kancelář. Ta nabízí služby, které vám prodej domu nebo bytu výrazně urychlí a také ulehčí. Obraťte se na profesionály, kteří se na trhu s nemovitostmi pohybují denně.

Profesionální přístup

Jedním z nejhodnotnějších atributů, které může realitní kancelář nabídnout, je profesionální přístup. Dobrý makléř by s vámi měl jednat na rovinu, být otevřený, komunikativní a zároveň přátelský a vstřícný. V ideálním případě by vám měl zodpovědět vaše dotazy a společně naplánovat prodej nebo koupi domu, případně bytu. S profesionály v realitní kanceláři se zbavíte veškerých zbytečných starostí.

Reklama

Důležitým krokem, který předchází prodeji domu, je reklama. Pokud prodáváte dům a chcete, aby o něj byl zájem, tak je důležité vytvořit inzerát, nabídnout dům k prodeji, přiložit fotografie, které dům představí v tom nejlepším světle a zaujmou. Samozřejmostí je propagace prodávané nemovitosti na serverech s nemovitostmi a v současné době také propagace pomocí sociálních sítí, případně tištěný inzerát v regionálních novinách.

Komplexní služby

Aby byl prodej nemovitosti pro vás co nejjednodušší, je dobré obrátit se na realitní kancelář, která nabízí komplexní služby. Kromě přepsání nemovitosti na katastru, úschovy peněz, případně sepsání kupní smlouvy, můžete využít také další právní servis, financování nemovitosti anebo převod domu a energií na kupujícího.

Financování

Co se týče financování nemovitosti, o kterou máte zájem, můžete se obrátit na rodinu a peníze si půjčit nebo dát dohromady své úspory, obrátit se na banku, zažádat o hypotéku nebo využít stavebního úvěru. Ve všech těchto případech však oceníte, když budete mít co nejvýhodnější úrok. I s tímto vám může pomoct realitní kancelář, která nabídne další alternativy na míru vaší aktuální situaci.

Další služby

Využít tak můžete prezentaci vaší nemovitosti, inzerci na internetu a v tisku, právnické služby, jako je například příprava smlouvy, notářské služby nebo úschova peněz při koupi nemovitosti. Oceníte také pomoc při komunikaci s úřady, odborné zhodnocení domu, stanovení reálné kupní ceny, případně pomoc při vypracování průkazu energeticé náročnosti budovy.

 

reklama: