www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Čt, 12/20/2018 - 15:10

Výběr spodního prádla je prvním krokem, jak získat postavu snů. Budete se divit, ale padnoucí spodní prádlo dokáže s vaším tělem opravdové divy. Skryje nedostatky, podpoří přednosti, a navíc se budete konečně cítit sebevědomě. Víte, jak spodní prádlo vybrat?

Padnoucí velikost

Není nic horšího, než když spodní prádlo táhne, škrtí, zařezává se nebo je nepohodlné. Z nesprávné podprsenky může vznikat dokonce i bolest zad. Ideální je bezešvá nebo sportovní podprsenka, která nejen drží tvar prsou, ale zároveň nikde netlačí. Co se týče kalhotek, tak jsou vhodnou volbou dámské kalhotky klasického střihu. Oblíbenou obměnou pánského spodního prádla jsou bavlněné trenýrky, které by měly zaručovat pohodlí a komfort při každodenním nošení.

Správný střih

Každé postavě může slušet jiný střih spodního prádla. Navíc je dámského a pánského spodního prádla opravdu široký výběr a mnohdy je tak těžké vybrat si vhodné prádlo, které vám ihned padne. Vyzkoušejte ověřené kousky, které jsou kvalitně šité a zaručí vám pohodlí, které si zasloužíte. Andrie spodní prádlo vám padne ihned a překvapí vás příjemné materiály, množství padnoucích střihů a široký výběr barev.

Příjemný materiál

Bezesporu nejoblíbenějším materiálem je bavlna. Bavlněné dámské kalhotky nebo bavlněné pánské trenýrky můžete nosit každodenně, při sportu, do práce a muži v trenýrkách dokonce i spí. Bavlna je příjemná i v přímém kontaktu s kůží a je vhodná i pro alergiky, kterým nevyhovují syntetické materiály.

Vhodná barva

Výběr barvy spodního prádla je jen na vás. Můžete zvolit bílou nebo černou klasiku. Nemusíte se však bát ani pastelových nebo výrazných barev. Pánské bavlněné trenýrky jsou velmi oblíbené s geometrickými vzory nebo vtipnými potisky. V šatníku můžete mít různé barevné kombinace a spodního prádla byste měli mít vždy dostatek, abyste měli vždy i náhradní.

Ukázat přednosti

Při výběru spodního prádla myslete na svou postavu, na své přednosti a ty se snažte ukázat. Pokud máte širší boky, určitě si nevybírejte nízké bokové kalhotky, ale volte raději ty s vyšším pasem. Tento druh kalhotek dokáže zakrýt i větší bříško. Vhodné jsou také klasické dámské kalhotky, které sluší každé postavě, stačí, když vyberte správnou velikost prádla.

reklama: