www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 05/15/2019 - 11:52

Se sedačkou je to podobně jako s kuchyňskou linkou. Sektor bude vždy jen sektor a nikdy vám do vašeho specifického prostoru nezapadne přesně. Nejde o to nechat si vyrobit sedačku od návrhu designu až po finální výrobek. To by se tento kousek nábytku extrémně prodražil. Kvalitní sedačky na míru, jaké nabízí firma MILÉNIUM ŠÍPOŠ sedačky NA MÍRU, však umožní velkou variabilitu jednotlivých modelů sedaček, pokud jde o tvar (L, U apod.), ale i o zvolený materiál potahu.

Na materiálu sedačky záleží

Právě materiál potahu je tím, co se nejvíce podepisuje na životnosti sedaček. Konstrukce obvykle vydrží, ale potahy levných sedacích souprav se běžně proděraví těsně po skončení záruky. Nekvalitní potahy jsou navíc náchylné k ušpinění a flekům. Moderní textilie přitom umí nabídnout i umyvatelný povrch sedací soupravy, a to bez ztráty komfortu zejména při sezení v horkých letních dnech.

V e-shopu firmy MILÉNIUM ŠÍPOŠ sedačky NA MÍRU, který najdete na adrese Sedackymilenium.cz, objevíte řadu zajímavých potahů, jež si máte možnost pro svoji sedačku vybrat. Společnost nabízí sedačky na míru z kvalitních odolných potahových látek v různých trendových strukturách, barvách a vzorech.

Specialitou jsou umyvatelné potahové látky. Velkým hitem je kolekce potahových látek Efficiency®, která vyniká svým módním vzhledem, trendy barvami a vyznačuje se jednoduchým čištěním i v případě, kdy sedací soupravu znečistíte tak problematickými skvrnami, jako jsou ty od kávy, džusu nebo čokolády. I ty bez problémů vyčistíte pouhým hadříkem s trochou mýdlové vody.


Pro náročné zákazníky je k dispozici nabídka kožených potahů v různých barvách, tloušťkách a povrchových úpravách. Jde o kvalitní hovězí kůže. Hitem do moderních interiérů je dnes například přepychová býčí kůže Sequoia v kombinaci s třísločiněním (pomocí výtažků z rostlin) a s voskovou úpravou. Kožené čalounění Sequoia je k dispozici v několika přírodních zemitých odstínech.

V květnu sedačky na míru se slevou

Sedací soupravy si lze v e-shopu www.sedackymilenium.cz v květnu zakoupit s 25% slevou. Dalším bonusem je montáž zdarma a vynesení sedačky do patra zdarma. Firma MILÉNIUM ŠÍPOŠ sedačky NA MÍRU je spolehlivým dodavatelem kvalitních moderních sedaček, které vydrží, a nebudete je muset měnit po třech až pěti letech, jako ty levné.

reklama: