www.katedrala.cz


         
Grafika
Vložil/a grafické studio..., So, 02/29/2020 - 09:30

Grafické studio Designcrew Praha nabízí veškeré grafické práce a grafické návrhy včetně DTP na míru. Tvoříme kreativní reklamní grafiku pro velké společnosti i menší klienty. Naše grafické studio Vám dokáže vytvořit moderní logo, grafické návrhy tiskovin, reklamních bannerů, voucherů, plakátů, výloh, firemních tiskovin, vizitek a mnoho dalšího.

Vložil/a pshk, Po, 03/23/2015 - 15:52

3D figurky jsou originálním dárkem, který můžete darovat svým blízkým. Ve speciálním 3D centru si můžete nechat vytvořit svou vlastní 3D postavičku, figurku domácího mazlíčka nebo kohokoliv ze svých blízkých. 3D figurky jsou dnes velmi oblíbené a s rostoucím zájmem o 3D tiskárny a skenery i čím dál rozšířenější. Tato zařízení se dnes nepoužívají pouze ve zdravotnictví, výzkumu nebo při vývoji počítačových her. Na tomto webu najdete mnoho zajímavých informací o 3D figurkách i o samotném 3D tisku.

Vložil/a pshk, Po, 03/23/2015 - 15:47

3D skenování se využívá v mnoha oborech. Na těchto webových stránkách si můžete přečíst, kde všude nachází uplatnění. 3D skenování se dnes využívá i běžně pro skenování osob. Pokud si tedy chcete vytvořit svou vlastní podobiznu nebo postavičku někoho ze svých blízký, pomocí skeneru a tiskárny můžete. Není to však nic levného a jen málokdo si takové zařízení může dovolit domů. Proto je lepší navštívit specializované 3D centrum a nechat si tam něco takového vyrobit.

Vložil/a pshk, Po, 03/23/2015 - 15:35

Rádi byste si domů pořídili 3D tiskárnu a něco pěkného si na ní vyrobili? Pak se vám nabízí ideální příležitost. 3D zařízení jsou stále populárnější a jak roste jejich obliba, tak zároveň klesá jejich cena. Při výběru tiskárny se zaměřte na to, zda je zařízení opensource - to znamená, jestli si ho vy sami můžete libovolně upravovat. Neměli byste zapomenout ani na materiály, se kterými tiskárna pracuje. Ty by měly být obvyklé, jinak by mohl být problém je sehnat a tisk by se vám prodražil. Už takto se nejedná o nic levného.

Vložil/a allimedia, Út, 05/13/2014 - 13:04

Vytváříme kompletní grafické práce vč. webdesignu, domény, hostingu a registrace do katalogů. Zkrátka jakoukoliv grafiku od vizitky po velkoplošný banner. Pořádáme hudební a kulturní akce na klíč či si můžete vybrat z našich již sestavených akcí. Dále pořádáme promoakce, předváděčky, módní přehlídky, apod. Zajištění modelek a hostesek na Vaše akce.

Vložil/a allimedia, Út, 03/18/2014 - 18:48

Pořádání hudebních a kulturních akcí (předvádečky, rauty, recepce, ochutnávky, roznos letáčků, apod.). Provozování modeling a hostess portálu (modelky, hostesky, modelové a promotéři por Vaše akce). Kompletní grafické práce od vizitky po velkoplošný banner.

Vložil/a surpan, Pá, 06/08/2012 - 14:24

Chcete stavět dům? Chcete dělat novou kuchyň? Chcete zateplovat dům a měnit fasádu? Chcete kvalitní výsledek a vědět dopředu, jak to bude vypadat? Není problém, vytvoříme vizualiace, návrhy fasád a architektonické modely.
 

Vložil/a nvn, Po, 05/14/2012 - 11:43

 Grafik, sazeč a DTP specialista. Grafický design a návrhy tiskovin, sazba a zlom knih i časopisů, kompletní DTP práce a příprava podkladů pro tisk. Tvorba elektronických knih a zprostředkování tisku. Dlouholeté zkušenosti s celým procesem výroby tiskovin, odborné vzdělání a 10 let praxe.

Vložil/a maty, St, 05/09/2012 - 07:59

Reklamní agentura s vlastním grafickým studiem a tiskárnou nabízí ofsetový, digitální a velkoformátový tisk, polep automobilů, reklamní panely světelné i nesvětelné, reklamní bannery.

Vložil/a frantiskaan, So, 01/28/2012 - 22:51

Česko-americký web mptextures.com byl vytvořen za účelem nabídnout grafikům a vývojářům textury různých kategorií. Textury jsou připraveny ve formátu JPG a je možné je stáhnout zcela zdarma. Pokud tedy potřebujete pro váš projekt bezešvé textury, je zde web mptextures.com . 

reklama:

Syndikovat obsah