www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, So, 03/09/2019 - 19:27

V posledních několika letech se nezaměstnanost výrazně snížila, což pociťují i samotné firmy, které mají nedostatek zaměstnanců. Společnosti se k sobě snaží přetáhnout pracovníky, a lákají je proto na lepší plat. Povšimnout si můžete, že zvýšená poptávka je hlavně po účetních, jichž je vskutku nedostatek. Chytněte proto šanci za ten správný konec a udělejte si kurz účetnictví, abyste získali lepší pracovní místo.

Jestliže nejste spokojení se současným zaměstnáním, ať už kvůli náplni práce, nebo platu, je nejvyšší čas na změnu. Co takhle se ponořit do podvojného účetnictví?

Rekvalifikační kurz účetnictví pro začátečníky

V podstatě nezáleží na tom, zda máte nějaké základy účetnictví, protože se jedná rekvalifikační kurz účetnictví pro začátečníky. Stejně tak se můžete přihlásit, i když jste se učili účetnictví na škole, ale chcete si všechno připomenout a možná se ještě i zdokonalit. Získáte oficiální osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem od MŠMT ČR, které předložíte potenciálnímu zaměstnavateli jako důkaz, že se v oboru neustále vzděláváte. Zvýšíte si zároveň uplatnění na trhu práce. Přece jen pozice účetní je lépe placená než jakákoliv pozice někde v dílně ve výrobním závodu, nemyslíte?

Co všechno se v kurzu naučíte?

Jedná se o rekvalifikační kurz účetnictví Praha, Brno i Ostrava, tudíž nezáleží na tom, kde se nacházíte. Naučíte se vést účetnictví malým a středním firmám, zvládnete kompletní účtování včetně účetních závěrek. Studium je založeno na názorných příkladech, a tak všechno lépe pochopíte. Kurz pořádá firma s letitými zkušenostmi.

Začněte měnit svůj život tak, abyste s ním byli spokojení. Získejte lépe placenou práci, dělejte to, co vás baví, protože jedině takovou cestou docílíte toho, že budete vyrovnaní.

reklama: