www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, Po, 05/13/2019 - 12:34

Aktivní milostný život vede ke šťastnému partnerství, kladně působí také na vaši psychickou a fyzickou stránku a výrazně vám zvýší sebevědomí. K milostnému aktu však patří i milostná předehra, nezapomínejte na ni a vyzkoušejte všechny způsoby, jak si ji užít, co nejvíc.

1) Dlouhé líbání

Možná vás napadne, že na líbání není nic zvláštního, že se s partnerem líbáte běžně a nepovažujete to za předehru. A to je právě to, na co lidé zapomínají. Zkuste líbání opravdu zpomalit, prodloužit a líbejte se například v posteli před milováním. Líbejte se vášnivě, smyslně a vyzkoušejte i nové styly líbání. Uvidíte, že líbání váš prožitek a vzrušení z milostného aktu prodlouží.

2) Erotická masáž

Skvělým nápadem, jak začít milostnou předehru je erotická masáž. Můžete vyzkoušet profesionální erotickou masáž a následně se inspirovat. Erotická masáž je ideální také pro páry, které se poznávají a vzájemně ještě neví o všech svých erotogenních zónách.

3) Tantra jako lék

Určitě už jste slyšeli také o tantrické masáži. Ta má za úkol působit na psychický i fyzický stav vašeho těla. Je příjemným zpestřením při milostných hrátkách a může vás dovést až k orgasmu, jaký jste dosud nezažili. Po tantrické masáži vyzkoušejte i tantrické milování.

4) Povídání o svých představách

Chcete se s partnerem vzrušit a zažít nejlepší sex vašeho života? Povídejte si vzájemně o svých erotických představách a fantaziích. Odhoďte stud a přiznejte to, co se vám líbí a můžete to hned vyzkoušet.

5) Film s erotickým nádechem

Stejně tak můžete vytvořit příjemnou a erotickou atmosféru díky filmu. Vybírejte ty, které mají erotický nádech, ale zároveň si zachovají alespoň určitý druh tajemství. Nemusí se jednat o filmy s nahými scénami, někdy dokážou být náznaky mnohem víc vzrušující.

6) Masáž chodidel

Stejně jako erotická masáž pro páry, je velmi příjemnou a smyslnou předehrou také masáž chodidel. Chodidla jsou velmi citlivá k jakémukoliv doteku a laskání. Navíc podle akupresury jsou právě chodidla propojena s orgány v našem těle, masáž chodidel tak může být i prospěšná pro zdravé tělo a zlepšení jeho fungování.

7) Společná koupel nebo sprcha

Předehrou může být i společná koupel nebo společná sprcha. Proud horké vody, polibky, hlazení a případně erotická masáž vás vzruší tak, že budete chtít pokračování i mimo sprchu nebo vanu. Vyzkoušejte také milostné hrátky ve vířivce nebo v bazénu.

reklama: