www.katedrala.cz


         
Vložil/a Krčál Jaroslav, St, 05/15/2019 - 11:46

Svatební sezóna je opět v plném proudu a s ní i rozlučky se svobodou. Pokud plánujete své kamarádce, respektive svému kamarádovi loučení se svobodou, měli byste se na daný den řádně připravit. Potřebovat budete i nějaké věci a doplňky, jež tento den ozvláštní a rozveselí. V následujících řádcích vám představíme pět věcí, na které byste rozhodně neměli zapomenout.

1. Trička pro celý tým

V první řadě byste se měli všichni jako tým sladit, tedy koupit si tričko s nápisem „tým nevěsty“. Pánové takovým detailům příliš neholdují, a tak trička s nápisem „tým ženicha“ nejsou zas tak v oblibě. Pozor, nevěstu nějak odlište, pro ni vyberte ideálně bílé tričko s nápisem „nevěsta“. Ještě nezapomeňte na závoj a třeba i podvazek.

2. Helium a balonky pro zábavu

Spojte příjemné s užitečným. Investujte do velkoobjemové láhve helia, za pomoci které naplníte balonky. Jestliže vám však helium ještě zbude, využijte ho pro zábavu. Zkuste ho vdechnout a mluvit, zaručeně se pobavíte. V případě, že vám po nafouknutí všech balonků už helium v lahvi nezůstane, nevadí, prostě berte jeden balonek za druhým a vdechujte helium z něj. Určitě se natočte, že mluvíte jako Šmoulové. Balonky je možné zakoupit ve tvaru srdce, a to v mnoha barevných variantách.

3. Doplňky na hlavu

Co se doplňků týče, potrpí si na nich zejména ženy, a proto byste jako tým nevěsty neměli zapomínat ani na doplňky na hlavu. Zatímco vy si jako družičky nasadíte čelenky s bílými kytičkami, nevěstě dáte korunku.

4. Papírové karty na špejli

Pokud se plánujete fotit, určitě nezapomeňte na rekvizity a papírové karty na špejli, s nimiž snímky alespoň trochu ozvláštníte.

5. Další výbava na rozlučku se svobodou

Věcí, které by se daly použít na rozlučku se svobodou, je opravdu spousta. Co takhle ještě konfety ve tvaru srdce, svatební bublifuk, papírová girlanda se srdíčky či balon napodobňující nevěstu a ženicha?

Podívejte se do e-shopu olo.cz, kde najdete vybavení nejen na loučení se svobodou, ale klidně i narozeniny a další oslavy.

reklama: